Pierwsze spojrzenie na OnePlus Pad Go: przystępna cena i wyjątkowy design

OnePlus rozpoczął swoją przygodę, tworząc szybkie telefony, które nie kosztowały majątku. Ta strategia szybko przeniknęła do segmentu słuchawek i ostatecznie trafiła do rynku tabletów. W kwietniu pojawił się OnePlus Pad, elegancka płytka z wysokorozdzielczym ekranem 144Hz i wysokiej klasy układem scalonym, w cenie niższej niż podstawowy iPad firmy Apple1. Teraz OnePlus schodzi jeszcze niżej po drabinie przystępności cenowej z nowym tabletem – OnePlus Pad Go1.

Design i wygląd

OnePlus Pad Go ma podobny design do swojego poprzednika, OnePlus Pad1. Jeśli moje doświadczenie z tym urządzeniem jest miarodajne, OnePlus Pad Go również okaże się dopracowanym tabletem z Androidem, który ma unikalne podejście do estetyki i satysfakcjonujące doświadczenie z oprogramowaniem dzięki Oxygen OS1. Liu, przedstawiciel firmy, nazywa go „średniej klasy urządzeniem do rozrywki”1.

Specyfikacje techniczne

Szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznych OnePlus Pad Go nie są jeszcze znane3. Wiemy jednak, że tablet ma 11,6-calowy ekran z dość wąskimi ramkami, co zwiększa stosunek ekranu do obudowy3. Na tylnej stronie urządzenia znajduje się wysunięta, okrągła wyspa aparatu, umieszczona wzdłuż krótszego boku ekranu3. Nie wiadomo jednak, ile obiektywów znajduje się na tej wyspie3. Logo OnePlus znajduje się na środku tylnej części obudowy, która wydaje się mieć matowe wykończenie3.

Dostępność i cena

OnePlus Pad Go ma być kolejnym krokiem firmy w kierunku bardziej przystępnych cenowo tabletów1. Chociaż nie znamy jeszcze dokładnej ceny ani daty premiery, możemy się spodziewać, że będzie to atrakcyjna propozycja dla osób szukających przystępnego cenowo tabletu z Androidem.

Podsumowując, OnePlus Pad Go ma na celu zaoferować użytkownikom przystępne cenowo urządzenie z unikalnym designem i satysfakcjonującym doświadczeniem z oprogramowaniem. Chociaż szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznych nie są jeszcze znane, możemy się spodziewać, że tablet będzie atrakcyjną propozycją dla osób szukających przystępnego cenowo urządzenia z Androidem.