Wyciekły rendery Samsung Galaxy S24 Ultra – nic nowego!

W ostatnich dniach dużo mówi się o nadchodzącej serii Samsung Galaxy S24. Niedawno poznaliśmy wygląd Galaxy S24, a teraz mamy wyciek rendery Galaxy S24 Ultra. Szczerze mówiąc, nie ma nic nowego! Sprawdź szczegóły poniżej1.

OnLeaks współpracował ponownie z Smartprix, abyśmy mogli zobaczyć, jak może wyglądać Galaxy S24 Ultra. Wcześniej widzieliśmy wideo-koncept, które sugerowało pewne zmiany, takie jak zaokrąglone rogi dla nowego wyglądu. Jednak ostatnie rendery opowiadają inną historię. Galaxy S24 Ultra ma ten sam kwadratowy design, co jego poprzednik1.

Galaxy S24 Ultra ma ten sam 6,8-calowy ekran, który ma obsługiwać rozdzielczość WQHD+. Zmiana polega na tym, że ramki są bardzo cienkie, stając się „najwęższymi na smartfonie”1. Jeśli chodzi o specyfikacje, S24 Ultra ma mieć 6,8-calowy ekran Dynamic AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, chipset Snapdragon 8 Gen 3 i baterię o pojemności 5000 mAh1.

Warto zauważyć, że wcześniejsze wycieki sugerowały pewne zmiany w designie Galaxy S24 Ultra, takie jak zaokrąglone krawędzie zamiast kwadratowego wyglądu5. Jednak najnowsze rendery pokazują, że smartfon zachowuje swój poprzedni design. W związku z tym, warto traktować te informacje jako plotki i poczekać na więcej szczegółów dotyczących ostatecznego wyglądu urządzenia1.