Nowa Kindle Paperwhite z 32% zniżką na Październikowy Dzień Prime

W październiku tego roku, najnowszy model Kindle Paperwhite jest dostępny w promocyjnej cenie 94,99 dolarów, zamiast standardowych 139,99 dolarów. To najniższa cena, jaką dotychczas można było za niego zapłacić1.

Kindle Paperwhite – ulubiony czytnik e-booków

Kindle Paperwhite to ulubiony czytnik e-booków wielu czytelników. Jest lekki, a jego ekran minimalizuje odblaski, co pozwala na komfortowe czytanie nawet w pełnym słońcu. Co więcej, Kindle Paperwhite posiada 32GB pamięci, regulowany ekran i głośniki, które umożliwiają słuchanie książek bez użycia rąk. W zestawie z czytnikiem znajduje się również stacja ładująca Qi oraz cienkie etui wykonane z korka2.

Kindle dla dzieci

Kindle dla dzieci to doskonały sposób na rozbudzenie zainteresowania czytaniem u najmłodszych. Ten model Kindle oferuje dostęp do tysięcy książek, a jego bateria pozwala na czytanie nawet do sześciu tygodni bez konieczności ładowania. W zestawie z czytnikiem znajduje się roczna subskrypcja Amazon Kids+, która daje dostęp do tysięcy tytułów i wybranych audiobooków przeznaczonych dla dzieci2.

Kindle Paperwhite dla dzieci

Kindle Paperwhite dla dzieci oferuje 10 pełnych tygodni pracy na jednym ładowaniu, 16GB pamięci, dostęp do szerokiej biblioteki tytułów, etui na czytnik i roczną subskrypcję Amazon Kids+ umożliwiającą dostęp do tysięcy książek i innych mediów bez reklam. Kindle Paperwhite dla dzieci jest wodoodporny, więc nie musisz się martwić o uszkodzenia spowodowane przypadkowym wylaniem soku4.